Stuha smuteční bílá s černou linkou, š. 60 mm - látková

smutek a pieta, ihned k prodeji

Dle vašeho přání naaranžujeme na smuteční či pietní květinovou výzdobu důstojnou látkovou stuhu (kombinaci stuh) v takovém barevném provedení i rozměrech, které budou odpovídat celkovému estetickému vyhotovení aranžmá.

Na stuhu vyhotovíme, dle vašeho zadání, nápis zlatou nebo stříbrnou fixou aby tak ladil s celkovým aranžmá. Nebo stuhu naaranžujeme bez nápisu, dle vašeho přání viz Smuteční a pietní floristika

Nápis lze uvést do kolonky ,,Poznámka" v produktu Nápis na stuhu smuteční nebo trikoloru.

Cena stuhy se odvíjí od jejího charakteru a spotřebované délky, která je jasná až při vyhotovení aranžmá. Většinou se jedná o spotřebu od 1000 mm výše na aranžmá. Objednejte si tak, prosíme, 1 ks zboží = 1000 mm stuhy.

Cena produktu ,,Stuha smuteční a trikolora - látková" (1 ks) je uvedena za 1000 mm stuhy.

Celková cena za smuteční / pietní aranžmá se tedy navýší o položku za stuhu. Rozdíl v metráži vám buď vrátíme anebo vás poprosíme o jeho doplatek, který vyrovnáme při osobním předání zakázky nebo dobírkou při doručení kurýrem.

Pokud do poznámky neupřesníte variantu stuhy určité barvy nebo neobjednáte ,,eshopovou stuhu" vyhrazujeme si právo na zvolení kterou variantu stuhy pro daný typ aranžmá použijeme (zlatý lem na stuze, bez vzoru stuha atp.), děkujeme. 

30,00 Kč