STUHA SMUTEČNÍ / PIETNÍ látková

DŮSTOJNOST

Dle vašeho přání naaranžujeme na smuteční či pietní květinovou výzdobu kvalitní důstojnou látkovou stuhu (kombinaci stuh) v takovém barevném provedení i rozměrech, které budou odpovídat celkovému designu aranžmá.

Pokud do poznámky neupřesníte variantu stuhy jedné barvy, vyhrazujeme si prosíme právo na zvolení kterou variantu stuhy pro daný typ aranžmá použijeme (zlatý lem na stuze, bez vzoru stuha atp.), děkujeme.

Na stuhu vyhotovíme, dle vašeho zadání, nápis zlatou nebo stříbrnou fixou aby tak ladil s celkovým aranžmá. Nebo stuhu naaranžujeme bez nápisu, dle vašeho přání. 

Nápis lze uvést do kolonky ,,POZNÁMKA" nebo zaslat SMS zprávou.

Cena stuhy se odvíjí od jejího charakteru a spotřebované délky, která je jasná až při vyhotovení aranžmá. Minimální cena je od 50 Kč výše.

Cena za nápis na stuze se odvíjí od celkové délky nápisu. Minimální cena je od 30 Kč výše.

Celková cena za smuteční / pietní aranžmá se tedy navýší o položku za stuhu a nápis. Tento doplatek vás poprosíme uhradit při osobním předání zakázky nebo dobírkou při doručení kurýrem.

Na vaše vyžádání o naaranžování smuteční / pietní floristické výzdoby na smutečním místě, si po dohodě s vámi účtujeme poplatky za tyto floristické služby a případnou dopravu.

Zvolte si variantu:

0,00 Kč
Please select variants first